Z kraju

Zawody Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzielnicy Studzienna. Autor J. Chodenko

          Dnia 01.03.2018 na ścianie wspinaczkowej Raciborskiego Stowarzyszenia Wspinaczkowego (RSW) odbyły się zawody wspinaczkowe Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzielnicy Studzienna. O godzinie 16:30 Pan Roman Wałach przywitał wszystkich uczestników i ich rodziców oraz otworzył oficjalnie zawody.

Czytaj więcej: Zawody Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzielnicy Studzienna. Autor J. Chodenko

Festyn w Budziskach

          W zeszła niedzielę Raciborskie Stowarzyszenie Wspinaczkowe brało udział w organizacji Szkołę i Radę Rodziców w Budziskach.

Czytaj więcej: Festyn w Budziskach

Otwarcie nowej ściany wspinaczkowej w Raciborzu

             Zbudowana w Sali LZS w Studziennej (ul. Urbana) ściana wspinaczkowa w najbliższą środę 1 października zostanie otwarta dla wszystkich uprawiających wspinaczkę lub chcących spróbować jak to jest! Obiekt został zbudowany  ze środków Miasta Racibórz i Raciborskiego Stowarzyszenia Wspinaczkowego.

Czytaj więcej: Otwarcie nowej ściany wspinaczkowej w Raciborzu

Oficjalne otwarcie ściany wspinaczkowej w Raciborzu (współautor I. Gajos)

                 W piątek 3 października 2014 roku o godz. 14.30 została otwarta dla wszystkich Ściana Wspinaczkowa w Raciborzu mieszcząca się w Hali LKS Studzienna.

Czytaj więcej: Oficjalne otwarcie ściany wspinaczkowej w Raciborzu (współautor I. Gajos)

Nowa ściana wspinaczkowa w Raciborzu!

        Idea stała się rzeczywistością i dzięki staraniom Grzegorza Kaptura (wiceprezes RSW) oraz Urzędowi Miasta w Raciborzu w Studziennej została zbudowana nowoczesna ściana wspinaczkowa.

Czytaj więcej: Nowa ściana wspinaczkowa w Raciborzu!