Z kraju

Festyn w Budziskach

          W zeszła niedzielę Raciborskie Stowarzyszenie Wspinaczkowe brało udział w organizacji Szkołę i Radę Rodziców w Budziskach.

Czytaj więcej: Festyn w Budziskach

Oficjalne otwarcie ściany wspinaczkowej w Raciborzu (współautor I. Gajos)

                 W piątek 3 października 2014 roku o godz. 14.30 została otwarta dla wszystkich Ściana Wspinaczkowa w Raciborzu mieszcząca się w Hali LKS Studzienna.

Czytaj więcej: Oficjalne otwarcie ściany wspinaczkowej w Raciborzu (współautor I. Gajos)

Nowa ściana wspinaczkowa w Raciborzu!

        Idea stała się rzeczywistością i dzięki staraniom Grzegorza Kaptura (wiceprezes RSW) oraz Urzędowi Miasta w Raciborzu w Studziennej została zbudowana nowoczesna ściana wspinaczkowa.

Czytaj więcej: Nowa ściana wspinaczkowa w Raciborzu!

Otwarcie nowej ściany wspinaczkowej w Raciborzu

             Zbudowana w Sali LZS w Studziennej (ul. Urbana) ściana wspinaczkowa w najbliższą środę 1 października zostanie otwarta dla wszystkich uprawiających wspinaczkę lub chcących spróbować jak to jest! Obiekt został zbudowany  ze środków Miasta Racibórz i Raciborskiego Stowarzyszenia Wspinaczkowego.

Czytaj więcej: Otwarcie nowej ściany wspinaczkowej w Raciborzu

Najnowszy numer Miesięcznika Góry 7 (230) lipiec 2013

7 (230) Lipiec 2013

FOTOEDYCJA 2013 – pierwszy z wakacyjnych numerów specjalnych – jest już w sprzedaży! Znajdziecie w niej wybór świetny wybór zdjęć górskich i outdoorowych. W tym roku ich autorami są: Marc Daviet, Piotr Drożdż, Rainer Eder, Adam Kokot, David Munilla, Dan Patitucci, Thomas Senf, Nathan Smith i Kamil Tamioła. Nie przegapcie okazji wejścia w posiadanie świetnego albumu ze zdjęciami outdoorowymi w cenie jednego numeru GÓR!

Czytaj więcej: Najnowszy numer Miesięcznika Góry 7 (230) lipiec 2013