Z kraju

Prace nad przewodnikiem trwają!

          Opracowując przewodnik to nie tylko gromadzenie informacji, sporządzanie rysunków i mapek ale także wizje lokalne w terenie oraz zdobywanie funduszy na skład i druk. Kończąc drugi tom przewodnika wspinaczkowego po Ziemi Kłodzkiej udałem się z Arkiem w teren by połączyć wizyty biznesowe z konfrontacją rysunków z rzeczywistością.

Czytaj więcej: Prace nad przewodnikiem trwają!

Festyn w Budziskach 2018

Tradycyjnie, jak co roku RSW zostało zaproszone by zorganizować na festynie organizowanym przez Społeczną Szkołę w Budziskach zabawy linowe.

Czytaj więcej: Festyn w Budziskach 2018

Festyn w Budziskach

          W zeszła niedzielę Raciborskie Stowarzyszenie Wspinaczkowe brało udział w organizacji Szkołę i Radę Rodziców w Budziskach.

Czytaj więcej: Festyn w Budziskach

Zawody Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzielnicy Studzienna. Autor J. Chodenko

          Dnia 01.03.2018 na ścianie wspinaczkowej Raciborskiego Stowarzyszenia Wspinaczkowego (RSW) odbyły się zawody wspinaczkowe Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzielnicy Studzienna. O godzinie 16:30 Pan Roman Wałach przywitał wszystkich uczestników i ich rodziców oraz otworzył oficjalnie zawody.

Czytaj więcej: Zawody Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzielnicy Studzienna. Autor J. Chodenko

Oficjalne otwarcie ściany wspinaczkowej w Raciborzu (współautor I. Gajos)

                 W piątek 3 października 2014 roku o godz. 14.30 została otwarta dla wszystkich Ściana Wspinaczkowa w Raciborzu mieszcząca się w Hali LKS Studzienna.

Czytaj więcej: Oficjalne otwarcie ściany wspinaczkowej w Raciborzu (współautor I. Gajos)