Z kraju

Festiwal w Lądku

          Festiwal w Lądku. Święto ludzi gór, miejsce spotkań ze znajomymi, legendami, czas na zakupy i uniesienia z tych większych i mniejszych. W tym roku Złote Czekany (w tym jeden dla Regana!) i cała masa różnych w swojej ważności i atrakcyjności zdarzeń. Mam kolejny raz jechać jako zaproszony gość.

Czytaj więcej: Festiwal w Lądku

Prace nad przewodnikiem trwają!

          Opracowując przewodnik to nie tylko gromadzenie informacji, sporządzanie rysunków i mapek ale także wizje lokalne w terenie oraz zdobywanie funduszy na skład i druk. Kończąc drugi tom przewodnika wspinaczkowego po Ziemi Kłodzkiej udałem się z Arkiem w teren by połączyć wizyty biznesowe z konfrontacją rysunków z rzeczywistością.

Czytaj więcej: Prace nad przewodnikiem trwają!

Zawody Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzielnicy Studzienna. Autor J. Chodenko

          Dnia 01.03.2018 na ścianie wspinaczkowej Raciborskiego Stowarzyszenia Wspinaczkowego (RSW) odbyły się zawody wspinaczkowe Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzielnicy Studzienna. O godzinie 16:30 Pan Roman Wałach przywitał wszystkich uczestników i ich rodziców oraz otworzył oficjalnie zawody.

Czytaj więcej: Zawody Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzielnicy Studzienna. Autor J. Chodenko

Festyn w Budziskach 2018

Tradycyjnie, jak co roku RSW zostało zaproszone by zorganizować na festynie organizowanym przez Społeczną Szkołę w Budziskach zabawy linowe.

Czytaj więcej: Festyn w Budziskach 2018

Festyn w Budziskach

          W zeszła niedzielę Raciborskie Stowarzyszenie Wspinaczkowe brało udział w organizacji Szkołę i Radę Rodziców w Budziskach.

Czytaj więcej: Festyn w Budziskach