Napieraliśmy...

Sprawozdania z wyjazdów naszej grupy.

Złota jesień w Łutowcu. Współautor I. Gajos

          Zeszły weekend okazał się być bardzo ładnym pogodowo i w niedzielę udaliśmy się (nasz domowy zespół oraz Irek z Kaśką i dziećmi plus Viola) do Łutowca.

Czytaj więcej: Złota jesień w Łutowcu. Współautor I. Gajos

Zborów jesienią. Współautor I. Gajos

           W zeszłą sobotę korzystając z okna pogodowego wybraliśmy się na Górę Zborów. Na miejscu okazało się, że znaleźliśmy się w środku świątyni walki o cyfrę bez względu na czas i styl. Wokół nas całkiem spora ilość różnych osobników wisiała na drogach o różnych stopniach trudności starając się  zrealizować sekwencję przechwytów i ruchów  tak by to dawało możliwość poprowadzenia w bliższym lub dalszym przedziale czasowym.

Czytaj więcej: Zborów jesienią. Współautor I. Gajos

Październikowe Tatry. Autor J. Chodenko

          Po ulewnym wrześniu i początku października ruszyłem z dwójką przyjaciół, jak corocznie (od 22 lat), w jesienne klimaty Tatr. Obecnie w górnych partiach – powyżej 1900mnpm – leży trochę topniejącego śniegu. Niestety w żlebach jest go całkiem sporo i jest mocno zlodowaciały, wobec czego turystyka w tych rejonach bez sprzętu zimowego (raków, czekana i liny) była praktycznie niemożliwa. Potwierdzają to niestety komunikaty radiowe i telewizyjne, oraz przydarzające się ostatnio wypadki wysokogórskie, zwłaszcza na Orlej Perci.

Czytaj więcej: Październikowe Tatry. Autor J. Chodenko

Na Kruczych Skałach. Autor R. Krupa

           W weekend, korzystając ze słonecznej pogody wybraliśmy się do Karpacza

Czytaj więcej: Na Kruczych Skałach. Autor R. Krupa

Baszty na Trojaku

          Po sobotnim wypadzie na Koci Łeb niedziela zapowiadała się pogodowa rewelacyjnie więc zaproponowałem Romki wyjazd do Lądka by powspinać się na skałach Trojaka. Irek z rodziną miał jechać na Gabrielkę ale po wymianie korespondencji postanowił jechać tam gdzie my.

Czytaj więcej: Baszty na Trojaku