Napieraliśmy...

Sprawozdania z wyjazdów naszej grupy.

Na ochłodę Gabrielka. Autor R. Krupa

          W sobotę 07.07.2018 o godz. 8.00 w składzie Janek Adamski, Maciek Krupa, Romek Krupa wyjechaliśmy na wspinanie. Celem była "Gabriela". Po niecałych 2 godzinach byliśmy na miejscu. Ku naszemu zdziwieniu okazało się, że na skalę jesteśmy sami. Bez chwili wytchnienia zabraliśmy się do roboty.

Czytaj więcej: Na ochłodę Gabrielka. Autor R. Krupa

Na Mini Metalu. Współautor I. Gajos

          Po całkiem udanym wyjeździe na Czachę postanowiliśmy z Izą zadziałać w innym rejonie i naszym celem stały się okolice Morska. Niestety, Hyla solidnie zarosła a my nie mięliśmy chęci na ciężkie prace ogrodnicze, więc pojechaliśmy do ośrodka wypoczynkowego na górze  gdzie po krótkim rekonesansie wypatrzyliśmy całkiem fajnie wyglądający murek będący przedłużeniem Heavy Metalu.

Czytaj więcej: Na Mini Metalu. Współautor I. Gajos

Podróż do mekki. Autor A. Hajnas

          Na dwukrotny wyjazd do Podlesic wybraliśmy się (ja , siostra, szwagier i dzieciaki) w celu zakosztowania pierwszego w tym roku wspinania w terenie.

Czytaj więcej: Podróż do mekki. Autor A. Hajnas

Trzebniowska Czacha. Współpautor I. Gajos

          Jakiś czas temu rozmawiałem z Gumą o skałach w Trzebniowie i nasza wymiana zdań dotyczyła Czaszki. Pytając o nawiercone projekty  Guma odparł, że zadziała tam z Magdą Salwowską w ramach jej projektu ekiperskiego. Tak też się stało i dostałem od niego info o zakończeniu działań razem z wykazem dróg i sugestią by je przetestować.

Czytaj więcej: Trzebniowska Czacha. Współpautor I. Gajos

Stary-nowy rejon. Współautor I. Gajos

          Kolekcjonując różne fajne miejsca na Jurze przypomniałem sobie o leżących nad zalewem skałach. Nasze Skały zdecydowały się na wsparcie sprzętowe (ma właśnie nadejść) więc postanowiłem ten rejonik na nowo przysposobić do wspinania.

Czytaj więcej: Stary-nowy rejon. Współautor I. Gajos