Napieraliśmy...

Sprawozdania z wyjazdów naszej grupy.

Powrót do Helfstyna. Współpautor I.Gajos

          W zeszłą sobotę Robert zaproponował nam wyjazd na jakieś fajne wspinanie w niedzielę. Bardzo dawno nie byliśmy w Helfstynie więc postanowiliśmy mu pokazać coś innego niż jurajski wapień. Zamknięty most w Lipniku nieco przedłużył nam dojazd ale za to w skałach było pusto.

Czytaj więcej: Powrót do Helfstyna. Współpautor I.Gajos

Gabrielka w zeszły wtorek. Autor R. Skowyra

          Korzystając z wolnego wybrałem się z Jasiem na Gabrielke. Na miejsce dotarliśmy z lekkim opóźnieniem ponieważ droga wyjazdowa z Lipnika nad Becvou jest w kierunku na zamek Helfstyn jest w remoncie i musieliśmy pojechać objazdem.

Czytaj więcej: Gabrielka w zeszły wtorek. Autor R. Skowyra

Morsko. Trekkingowo-wspinaczkowo. Autor R. Skowyra

          Jak zacząć urlop? Najlepiej aktywnie. I tak w sobotę razem z siostrą Asią oraz Romkiem i Jasiem pojechaliśmy w teren. Pierwszym planem była nowość Słomkowa Skała.

Czytaj więcej: Morsko. Trekkingowo-wspinaczkowo. Autor R. Skowyra

Oko w oko z koziorożcem.Autor J. Chodenko

          Od dłuższego czasu zastanawialiśmy się z Darkiem kiedy można by wyskoczyć i ponowić wyjazd na wspinaczkę na Hohe Wand w Austrii. To że trzeba tam wracać, na ten piękny i bogaty wspinaczkowo teren, nie miałem wątpliwości.  Ostatecznie po kilku przymiarkach zrealizowaliśmy wyjazd w dniach 03-05.07.2019.

Czytaj więcej: Oko w oko z koziorożcem.Autor J. Chodenko

Klubowy wyjazd na Jurę. Autor J. Chodenko

          W  niedzielę (23.06.2019) odbył się kolejny wyjazd klubowy Raciborskiego Stowarzyszenia Wspinaczkowego oraz klientów naszej ściany wspinaczkowej. Ekipa w składzie: Magda, Asia, Darek, Romek, Damian, Romek i ja wystartowała po krótkiej naradzie o 8:30.

Czytaj więcej: Klubowy wyjazd na Jurę. Autor J. Chodenko