Napieraliśmy...

Sprawozdania z wyjazdów naszej grupy.

Na Dębiej Skale. Współpautor I. Gajos

          W piątek i Pan Jan i Romek Krupa zaprosili Izę i mnie na sobotni wyjazd w teren. Pogoda zapowiadała się rewelacyjna więc nie pozostawało nam nic innego jak tylko w sobotni poranek wsiąść do samochodu Romka i udać się na wspinanie.

Czytaj więcej: Na Dębiej Skale. Współpautor I. Gajos

Kurzy król. Współpautor I. Gajos

          Korzystając z zaproszenia Darka Miazgowicza oraz działaniom koordynacyjnym Arka Tabisza udaliśmy się w sobotę zabierając szwagra z synem do Gajnika.

Czytaj więcej: Kurzy król. Współpautor I. Gajos

Niedzielne wspinanie w Łutowcu. Autor I. Napiórkowski

          W niedzielę wybrałem się wraz z Janem, Violą, Kaśką i dzieciakami do Łutowca. Moim celem było otwarcie projektu na skale Locha który wspólnie z Darkiem Kapturem i Jarkiem Chodenko przygotowaliśmy w zeszłą środę.

Czytaj więcej: Niedzielne wspinanie w Łutowcu. Autor I. Napiórkowski

Chočské Vrchy. Autor A. Hajnas

          Tegoroczny podbój słowackich gór rozpocząłem od małego, ale wielce urokliwego pasma, jakim są Góry Choczańskie. Na początek przeszedłem się Kwaczańską Doliną z zamiarem zanocowania na szczycie Prosecne. Ale tu czekała mnie niespodzianka, bo w lesie znalazłem znak, że szczyt jest niedostępny ! Hmm, oznaczenie wydawało się stare, więc postanowiłem jednak iść dalej...

Czytaj więcej: Chočské Vrchy. Autor A. Hajnas

Dzikie Serce Jury. Współautor I. Gajos

          W sobotę miała być piękna pogoda (i była) co wykorzystałem by razem z Izą pochodzić w ramach rehabilitacji w terenie i treningowo się powspinać.  Pomimo prac drogowych i związanych z nimi objazdów, korzystając z „wiedzy tajemnej”  sprawnie dotarliśmy do Dzikiego Serca Jury i jak się okazuje ta nazwa autorstwa naszego kolegi niestrudzonego eksploratora jest w 100% trafna.

Czytaj więcej: Dzikie Serce Jury. Współautor I. Gajos