Napieraliśmy...

Sprawozdania z wyjazdów naszej grupy.

Lutynia w Trzech Króli. Autor J. Chodenko

          Co tu robić taki piękny upalny styczniowy dzień, za oknem prawie 10stC? Po tradycyjnej wymianie wiadomości razem z Irkiem postanowiliśmy uczcić święto Trzech Króli z czekanami w ręku i rakami na nogach.

Czytaj więcej: Lutynia w Trzech Króli. Autor J. Chodenko

Akcja "Lutynia"

          W ostatni weekend listopada Klub Wysokogórski Opole zorganizował sprzątanie skał w Lutyni, czyli potencjalnie największego rejonu drytoolowego (oprócz Tatr) w Polsce przy okazji przeprowadzając staż kiperski i tym samym powiększając ofertę wspinaczkową tego miejsca.

Czytaj więcej: Akcja "Lutynia"

Zborów jesienią. Współautor I. Gajos

           W zeszłą sobotę korzystając z okna pogodowego wybraliśmy się na Górę Zborów. Na miejscu okazało się, że znaleźliśmy się w środku świątyni walki o cyfrę bez względu na czas i styl. Wokół nas całkiem spora ilość różnych osobników wisiała na drogach o różnych stopniach trudności starając się  zrealizować sekwencję przechwytów i ruchów  tak by to dawało możliwość poprowadzenia w bliższym lub dalszym przedziale czasowym.

Czytaj więcej: Zborów jesienią. Współautor I. Gajos

Złota jesień w Łutowcu. Współautor I. Gajos

          Zeszły weekend okazał się być bardzo ładnym pogodowo i w niedzielę udaliśmy się (nasz domowy zespół oraz Irek z Kaśką i dziećmi plus Viola) do Łutowca.

Czytaj więcej: Złota jesień w Łutowcu. Współautor I. Gajos

Na Kruczych Skałach. Autor R. Krupa

           W weekend, korzystając ze słonecznej pogody wybraliśmy się do Karpacza

Czytaj więcej: Na Kruczych Skałach. Autor R. Krupa