Napieraliśmy...

Sprawozdania z wyjazdów naszej grupy.

Rysianka love. Autor A. Hajnas

          Z tą miłością do Rysianki to u mnie jest tak pół na pół, o ile niespecjalnie przepadam za schroniskiem, o tyle miejsce w którym stoi jak i jego otoczenie jest absolutnie fenomenalne.

Czytaj więcej: Rysianka love. Autor A. Hajnas

Powtórka na Górze Apteka

           Kilka dni temu udaliśmy się na Aptekę by pooglądać stan zarastania ścian. Lustracja nie nastrajała optymistycznie. Tempo zarastania jest duże i będzie konieczna akcja rewitalizacyjna by nie nie utracić wielu połaci dla wspinania.

Czytaj więcej: Powtórka na Górze Apteka

Na Górze Apteka

          Waldek miał ochotę potrenować prowadzenia na drogach które umie urobić, Jarek miał ochotę na rekreacyjny wspin a ja wiedziałem, że w piątek (długi weekend) będzie tłum w skałach.

Czytaj więcej: Na Górze Apteka

Łężec III. Prace trwają

          Powoli ogarniamy prowadząc solidne prace czyszczące zapomniane połacie Łężca III. Na już można się wspinać na pięciu drogach w jego prawej części. Kolejne połacie w przygotowaniu. Ringi tradycyjnie dostarczyła IŚW "Nasze Skały" Dzięki.

Czytaj więcej: Łężec III. Prace trwają

Szwagry dalej atakują. Autor A. Hajnas

          Kontynuując wątek dwudniowych, beskidzkich eskapad, tym razem wybraliśmy się na Jałowiec i Leskowiec. Mało już zostało miejsc, gdzie jeszcze w naszych górach nie byłem, ale akurat w drodze na Jałowiec udało się odkryć nowe, fenomenalne miejsce jakim jest Hala Janoszkowa.

Czytaj więcej: Szwagry dalej atakują. Autor A. Hajnas