Napieraliśmy...

Sprawozdania z wyjazdów naszej grupy.

Miały być Podlesice. Współautor I. Gajos

             Zebraliśmy się w sobotę rano "naszym domowym zespołem wspinaczkowym" i pojechaliśmy do Podlesic, które przywitały nas opadem deszczu.

Czytaj więcej: Miały być Podlesice. Współautor I. Gajos

Wiosenne Gorce. Autor A. Hajnas

           Końcówka kwietnia w górach nie wyglądała zbyt wiosennie, było wręcz przeciwnie, momentami padał jeszcze śnieg i nie było mowy o leżakowaniu na polanach.

Czytaj więcej: Wiosenne Gorce. Autor A. Hajnas

Kowalscy na Hajduczku. Autorzy R. i M. Kowalscy

         Cześć, w zeszłą niedzielę w ramach (późnego) rozpoczęcia sezonu wybraliśmy się do Zastudnia, na Hajduczka. Aura nie rozpieszczała i ręce kostniały, więc zrobiliśmy tylko 3 drogi (Tes prowda, Wołodyjowski, Zimny Harnaś) i spierniczaliśmy do domu. Ale skała bardzo fajna i na pewno tam wrócimy jak będzie trochę cieplej.

Czytaj więcej: Kowalscy na Hajduczku. Autorzy R. i M. Kowalscy

1 Maja na Proximie

          Pomimo "zniechęcającej" aury wybraliśmy się w piątkę na wspinanie. W czasie jazdy towarzyszył nam deszcz, ale info od Marcina (Trafo Base Camp) o przejaśnieniu dawał nadzieję, że się uda...

Czytaj więcej: 1 Maja na Proximie

Na Kocim Łbie. Autor J. Chodenko

            W czwartek (29.04.) wykorzystując słoneczną pogodę w trójkę (Darek, Robert  i ja) ruszyliśmy powspinać się na Jurze. Założeniem było, aby podziałać na czymś nowym. Darek wybrał dla nas sympatyczne skałki: Koci Łeb i pobliskie Rysia i Falista. Wszystkie skałki zlokalizowane są na  wzgórzu Damiak (Gór Gorzkowskich) w Mzurowie.

Czytaj więcej: Na Kocim Łbie. Autor J. Chodenko